Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün
PAYLAŞ

Muhteşem başlangıç

27 Ocak 2020 Pazartesi 11:09 Güncelleme : 27 Ocak 2020 Pazartesi 11:09


Evet tam 95 yıllık büyük özlem bu gün kapılarını Beşiktaş maçı ile açıp, yıllar sonra gelen muhteşem mabedinin haklı gururunu yaşadı. Öncelikle bu oluşumda başta Başkanımız Mehmet Sepil olmak üzere emeği geçen herkese binlerce kez teşekkür ediyorum. 
Gerkçekten bunca zaman beklemeye değmiş. Ortaya muhteşem bir eser çıkaran herkese bende şapkamı çıkarıyorum. Sabah tüm Göztepe taraftarı gibi bende büyük heyecan içiindeydim, saatler sabah 10'u gösterirken, kendimi bir anda stadın önünde buldum. Benim gibi bir çok Göztepe'li taraftar sabahın erken saatlerinde oradaydı ve muhteşem bir görüntü veriyorlardı.
Kısa bir yürüyüşün ardından, bu kez sahile indiğimde, çoşkunun boyutunun orada daha fazla yaşanıyor olduğunu görmek heyacanımı ikiye katladı. 
Maç saatine kadar zaman, sanırım benim gibi herkese, bir asır gibi gelmiştir. Stata girip, bu kez de muhteşem taraftarın tribün şovunu görünce, tamam dedim, bu Göztepe bu gün bu tarihi güne tarihi bir galibiyetle başlayacak. Şükür sonuç düşündüğüm gibi oldu. Maça gelince Göztepe bu gün kazanmak adına sahada elinden ne geliyorsa yaptı. 
Zaman zaman yüreğimiz ağzına gelsede Kaptan Beto her maç olduğu gibi klasını konuşturarak Beşiktaş forvetlerine gol izni vermedi. Bu gün maçtan çok bence statın keyfini çıkarıp, ardından da galibiyeti doyasıya kutlamalıyız. Umarım bundan sonraki süreçte, Göztepe yeni mabedinde bu gün başlattğı galibiyet yürüyüşünü diğer maçlarada taşıyacaktır. Umarım sezon sonu bu serüven, bu kez Avrupa ile taçlanır. Görüldüki Göztepe yeni statı ile büyük hedeflere aynı karalılıkla yürüyecek. Arkasında o kadar büyük bir taraftar ordusu varki hepsinin yüreğine sağlık. Onlar  var oldukça büyük başarılarda peşi sıra gelecektir. Bundan kimsenin, en küçük bir şüphesi olmasın...
 

Yazarın Diğer Yazıları
YAZARIN TÜM YAZILARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
Gazete Yenigün