Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün
PAYLAŞ

Kaldığımız yerden devam

21 Kasım 2019 Perşembe 09:40 Güncelleme : 21 Kasım 2019 Perşembe 09:40

Milli Takım maçları için verilen aralar bazı takımların can simidi olmakla kalmaz. Bu arayı en iyi biçimde kullanıp, gelecek haftalar içinde toparlanmalarına yardımcı olur. Diğer taraftan ise bazı takımlarda, bu ara nerden çıktı diyebilir. Nereden bakarsananız bakın tüm takımları aynı anda mutlu etmek, bu gibi durumlarda pekte mümkün olmaz. 
Göztepe açısından bu ara nasıl değerlendirildi derseniz, ben aranın takıma olumlu yansıyacağını düşünenlerdenim, Yeni bir teknik adamın takımın başına geldiğini düşünecek olursak, bu sürecin onun adınada olumlu geçtiğini söyleyebiliriz. Bu arayı iyi değerlendirdiğini düşündüğüm yeni teknik heyet, Altınordu karşısında yedek ağırklıklı bir takım ile oynayıp diğer oyuncular ile ilgili fikir edinmiş oldu. Bu onlar açısından bence en önemlisi.Önlerinde hafta sonu oynayacakları zorlu bir Alanya deplasmanı var.
 Her zaman söylüyorum Göztepe işler zora girdiğinde ne yapıp edip o süreci fırsata çeviribilmiştir. Ben hafta sonu oynanacak zorlu Alanya deplasmanında da takımın yüzünün akı ile çıkacağını öngörebiliyorum. 
Önümüzdeki hafta iç sahada oynanacak Fenerbahçe maçı ile Göztepe gelecek haftalara dair önemli sinyalleri bu iki maçta gösterebilir. Sahada mücadele eden, pes etmeyen görüntüsü ile Göztepe zaten bunu bize bir kaç haftadır fazlası ile hissettiriyordu. Umarım bu görüntülerini hafta sonu Alanya maçında da sahaya yansıtıp bu geleneği bu maçta da sürdürürler..    

Yazarın Diğer Yazıları
YAZARIN TÜM YAZILARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
Gazete Yenigün