Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün
PAYLAŞ

FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK

25 Temmuz 2018 Çarşamba 07:44 Güncelleme : 25 Temmuz 2018 Çarşamba 07:44

Benim yemeğim, yeşil sahaların çimleriydi. Suyum ise Göztepe'nin gol attığındaki alkışlardı. Şimdi 32 yılllık meslek hayatımda tam bir karamsarlığa düştüm. Basit ama çok basit hatalarım yüzünden. Pişmanmıyım diye kendi kendime sorduğumda. Evet, evet, evet diyecek kadar. Beni tanıyanlar iyi bilir. Sadece ve sadece zararı kendi kendime verdim her zaman. Yaptık bir hata. Önemli olan ders çıkarmak. “İnsan geçmişinle değil geleceğinle yaşar” diyerek geliyorum bu günlere...

Göztepe'de geçtiğimiz yıllara göre transfer dönemi biraz yavaş ve hatta çok temkinli gidiyor. Taraftarlar her zaman olduğu gibi sabırsız. Şimdiden bir sürü senaryolar yazılmaya başlandı. Unutmayın, şu kadro kardo hangi takımda var. Beto, Kadu, Castro, Traore, Poko, Reis, Scarione, Tayfur, Halil, Hakan Cinemre, Ngando, Muhammed Enes, Hakan Sepil, Goufran, kaleci Göktuğ gibi. Sadece bir forvet ve sağaçık takviyesi yeterli olacaktır kanısındayım. Sonuçta Göztepe'nin oturmuş bir kadrosu var. Teknik direktör Bayram Bektaş için de herşeyi zaman gösterecek. Bekleyip görmek lazım.

Karamasar olmamamak lazım.Kendi, kendimizi baltalamamak lazım. Tam destek, hep destek. Bu muhteşem Şanlı Göztepe taraftarına da bu yakışır. Unutmayın, fırtına öncesi sesizlik vardır.

Yolun açık, şansın bol olsun Göztepe...

Yazarın Diğer Yazıları
YAZARIN TÜM YAZILARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
Gazete Yenigün