Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Vali Yazıcı'dan Babalar Günü mesajı

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, "Babalar Günü" için tüm babaların "Babalar Günü'nü" kutlayan bir mesaj yayımladı. Vali Yazıcı mesajında, tüm babaların Babalar Günü'nü kutlayarak, hayatta olmayanları rahmetle andı.

Vali Yazıcı'dan Babalar Günü mesajı

Vali Yazıcı, "Çocuklarını milli, ahlaki ve insani değerler çerçevesinde yetiştirebilmek için çaba gösteren fedakar babalarımızın; sevgi ve saygıyı fazlasıyla hak ettiklerini düşünüyorum" ifadesini kullandı.Vali Ersin Yazıcı, babaların ailedeki rolünün önemine işaret ederek sadece Babalar Günü'nde değil her zaman gönüllerinin hoş tutulması gerektiğini belirtti. 
Babalarımızın sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarıyla kurulmuş güçlü bir aile yapısının temel taşını oluşturduklarını ifade eden Vali Yazıcı, "Ailenin mutlu, huzurlu, güven içinde bulunmasında, çocukların yetiştirilmesinde, onlara sahip çıkılmasında babalarla annelerin ortak katkı ve sorumlulukları vardır. Hem bir baba hem de Balıkesir Valisi olarak, bu kutsal ve anlamlı günde tüm babaları sevgi ve saygıyla kucaklarken; babalarımızın toplumsal yaşamda üstlendikleri çok yönlü görevlerle sadece sevgiyi değil saygı, hürmet ve ilgiyi de ziyadesiyle hak etmekte olduklarını belirtmek isterim. Bu bakımdan, babaların sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, babalarımıza karşı sevgi, saygı ve vefa duygusunun bir gereğidir"dedi.  (İHA)
 

Next page

Gazete Yenigün