Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Vali Köşger NTO'nun düzenlediği iftar'a katıldı...

Vali Köşger NTO'nun düzenlediği iftar'a katıldı...

NAZİLLİ TİCARET ODASI İFTAR YEMEĞİNE AYDIN VALİSİ YAVUZ SELİM KÖŞGER VE BÖLGE KAYMAKAMLARI İLE BELEDİYE BAŞKANLARI KATILDILAR

Ticaret Odası tarafından düzenlenen İftar Yemeğinde Aydın’ın doğusundaki ilçelerin Kaymakam ve Belediye Başkanları, Nazilli Ticaret Odasının organizasyonu ile bir araya geldi.

 NTO’ nun ev sahipliğinde gerçekleşen İftar Yemeğine Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER, Aydın BŞB Başkan Vekili Evrim KARAKOZ, Nazilli Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK, C.Başsavcısı Mehmet Akif DÖNERTAŞ, Nazilli Belediye Başkanı K.Engin ÖZCAN, Buharkent Kaymakamı Muhammet İKİS, Bozdoğan Kaymakamı Adem CAN, Sultanhisar Kaymakamı Rasim BELGE, Kaymakam Refiki Bekir YALÇIN,  Buharkent Belediye Başkanı Mehmet EROL, Karacasu Belediye Başkanı Zeki İNAL, Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk ALTINTAŞ, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman YILDIRIMKAYA, İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin TAŞDEMİR,  İlçe Jandarma Komutanı Hakdan ÖZTÜRK, İlçe Müftüsü Necati TOPALOĞLU ile NTO Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar. 

Ticaret Odası Yönetim kurulu Başkanı Nuri ARSLAN ile Meclis Başkanı Gürdal YÜZÜGÜLER tarafından karşılanan konuklar, iftar yemeği vesilesiyle bir araya geldikleri için duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 

NAZİLLİ TİCARET ODASI’NIN ÇALIŞMALARINI BAŞARILI BULUYORUM.

Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER; Nazilli ve bölgesinin kent kültürü olan insanlardan oluştuğunu belirterek Nazilli Ticaret Odası’ nın da projeleri ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla bölgeyi temsil anlamında çok başarılı faaliyetler yürüttüğünü, önemli işler başardığını ifade etti. Aydın doğusundaki ilçeler olarak birlik ve dayanışma içinde bir görüntü verdiklerini söyleyen Vali KÖŞGER, Aydın’ın lokomotifi olan topraklarda bulunmaktan memnun olduğunu söyledi.   

TÜM GAYRETİMİZ BÖLGENİN KALKINMASI İÇİNDİR

Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN yaptığı açıklamada; Sayın Valimizi aramızda görmek bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden birisini verdik diye düşünüyorum. Üstünde yaşadığımız topraklar tarihi medeniyetlere, kültürlere ve en önemlisi evrensel hoşgörüye ev sahipliği yapmış yerlerdir. Nazilli Ticaret Odası olarak göreve geldiğimiz 2013 yılından bu güne kadar üyelerimizin her şeyin en iyisine layık oldukları düşüncesiyle hareket ettik. Tüm çalışmalarımızı bu güne göre değil gelecekteki ihtiyaçlara göre planladık. Vizyonu ve misyonu olmayan kurumların yok olmaya mahkum olduklarına inanıyoruz. Bölgemizin gelişmişlik seviyesini ve yaşam kalitesini arttırmaya kararlıyız. Bu nedenle birlik ve beraberliğe önem veriyoruz. Başta Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER olmak üzere davetimize icabet eden tüm Kaymakam ve Belediye Başkanları ile kurum temsilcilerine teşekkür ediyorum- dedi. 

Nazilli Ticaret Odası tarafından Ramazan ayı vesilesiyle düzenlenen İftar Yemeği Müftü Necati TOPALOĞLU’ nun yaptığı dua ile sona erdi.      


Next page

Gazete Yenigün