Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Usta oyunculardan Bayrak-3 filmine destek.

Birgün herkese kendimizden söz ettirceğiz dedi.

Usta oyunculardan Bayrak-3 filmine destek.

Usta oyunculardan Bayrak-3 filmine destek
Kısıtlı imkanlarla ve sponsorsuz çekilen Bayrak-1 ve Bayrak-2 filmlerinin devam serisi olan Bayrak-3 filmine, Türk sinemasının usta oyunculardan da destek geldi.
Yönetmen, senaryo, müzik ve yapımcılığını Serkan Tuğcu’nun üstlendiği film yine konusuyla ilgi çekecek. İlk iki filmdeki ilgiden memnun olan Serkan Tuğcu, üçüncü film için çıtayı biraz daha yükseltti ve usta oyunculardan destek istedi. Bu desteğe kayıtsız kalamayan usta oyuncular İskender Bağcılar, Mehmet Ulay ve Selahattin Taşdöğen film kadrosuna dahil oldu. Yine teklif götürülen Wilma Elles'in ve yakın dostu Vedat Uçar'ın da projeye sıcak baktığı ifade edildi.

“BİR GÜN HERKESE KENDİMİZDEN SÖZ ETTİRECEĞİZ”
Kendilerine destek olan oyunculara çok teşekkür ettiğini ifade eden filmin yapımcısı ve yönetmeni Serkan Tuğcu, tek bir kamera ve bütçesiz devam ettirdikleri projede bu aşamaya geldikleri için mutlu olduğunu dile getirdi. Tuğcu, “Televizyon kanalları filmin konusundan dolayı ilgisiz. Bu tür projelerin gözü kapalı desteklenmesi gerekirken maalesef ülkemizde tam tersi oluyor. Ancak bizler ne olursa olsun üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz ve bir gün herkese kendimizden söz ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

Filmin çekimlerinin cast çalışmaları tamamlandıktan sonra Ağustos ayında başlayacağı ve Kasım ayı gibi gösterime gireceği öğrenildi.

Next page

Gazete Yenigün