Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Uğur soğutmadan eğitime bir destek daha...

Uğur Soğutma, Nazilli HEM’e jest yaptı...

Uğur soğutmadan eğitime bir destek daha...

Uğur Soğutma, Nazilli HEM’e jest yaptı

Nazilli Halk Eğitim Merkezi (HEM) binasının yanına Uğur Soğutma tarafından yaptırılan öğretmenler odası, ilçe protokolünün katıldığı bir törenle hizmete açıldı.Nazilli Halk Eğitim Merkezi binasının arka bahçesinde uzun süredir atıl vaziyette bekleyen oda, Uğur Soğutma tarafından öğretmenler odası olarak kullanıma açıldı. Uğur Soğutma yaklaşık 80 metrekarelik odayı kısa sürede tadilattan geçirerek  kullanışlı hale getirdi. 

  Öğretmenler odasının açılış törenine Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erkan Turan, Uğur Soğutma CEO’su Yusuf Öksüzömer, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hıdır Dağaşan, Şube Müdürü Latif Akgün, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Bilge Küçük, merkezde görev yapan öğretmenler ve gazeteciler katıldı.

  KURDELEYİ BİRLİKTE KESTİLER

  Açılış öncesi Başkan Haluk Alıcık ve CEO Öksüzömer bir süre ayak üstü sohbet etti. Protokol üyeleri hep birlikte kurdeleyi keserek öğretmenler odasının açılışını gerçekleştirdi. Daha sonra hizmete açılan öğretmenler odasında kurulan masaya oturan protokol üyeleri ve eğitmenler hep birlikte çay içip sohbet etti. 


Next page

Gazete Yenigün