Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

TÜRSAB Ege BTK'dan ziyaret

TÜRSAB Ege BTK Başkanı Osman Tolga Gencer, Başkan Yardımcısı Kıvanç Meriç, Üye Ali Yaramışlı, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve İzmir İtalya Konsolosu Valerio Giorgio’ye tebrik ve nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

TÜRSAB Ege BTK'dan ziyaret

Ziyarette Başkan Gümrükçü ile Çiğli’nin turizm noktaları olan Sasalı’daki İzmir Doğal Yaşam Parkı, İzmir Kuş Cenneti, Çamaltı Tuzlası ve Leukai Antik Kentinin tanıtılması ve potansiyellerinin artırılması hakkında görüşüldü. 

Türkiye ve İtalya arasındaki turizm potansiyelleri konuşuldu
TÜRSAB Ege BTK’nın gerçekleştirdikleri ziyaretlerin bir sonraki durağı ise İzmir İtalya Konsolosluğu oldu. Başkan Osman Tolga Gencer, Başkan Yardımcısı Kıvanç Meriç ve üyeler Ali Yaramışlı ile Ebrucan Kahraman, İzmir’e yeni atanan İzmir İtalya Konsolosu Valerio Giorgio’ye tebrik ziyaretinde bulundular. İzmir ve Manisa’da birliğe bağlı faaliyet gösteren seyahat acentelerinin başta vize sorunları olmak üzere yaşadıkları problemlerin konuşulduğu ziyarette Türkiye ve İtalya arasındaki turizm potansiyelleri ve bu potansiyellerin geliştirilmesi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 
 

Next page

Gazete Yenigün