Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Topuklu Efe İYİ Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”.

Topuklu Efe İYİ Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti

Topuklu Efe İYİ Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. 
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti İl Başkanı Cemal Sarı ve CHP İl Başkanı Ali Çankır, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural; “Millet İttifakı olarak seçim döneminde üzerimize düşen görevi yerine getirdiğimizi düşünüyorum. 10 tane çok güzel ilçemizi kazandık ve güzel kazanımlar elde ettik. Bundan sonrası artık belediye başkanlarımızın başarısı. Onların başarısına yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Nazik ziyaretlerinizden ve desteklerinizden dolayı canı gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.
“KUMPAS KURMADIK, YALAN SÖYLEMEDİK”
Nazilli’de gerçekleştirilen çalışmaların çok başarılı olduğunun altını çizen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu; “Bugün ziyaretimizin amacı sizlere teşekkür etmek. Emeğinize, yüreğinize sağlık. “Medeniyet yollarının taşlarını sadece cesurlar döşer” demiş sayın genel başkan. Çok da doğru söylemiş. Her şey çok güzel oldu, inşallah bundan sonra çok daha güzel olacak. Bir kez daha hepinize Nazilli halkının huzurunda teşekkür ediyorum. Her zaman hoşgörülü olduk. Hiç kimseye kumpas kurmadık, yalan söylemedik. Bildiğimiz yolda ilerledik. Bundan sonrada tüm ekip arkadaşlarımızla vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Next page

Gazete Yenigün