Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ Uzun Çarşı’da hummalı çalışma.

Uzun çarşı çiçek gibi oldu...

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ  Uzun Çarşı’da hummalı çalışma.

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ
Uzun Çarşı’da hummalı çalışma
Nazilli Belediye Başkanı Av. Kürşat Engin Özcan, çarşı bölgesinde Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen temizlik ve çiçeklendirme çalışmalarını inceledi. 
Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi ekipleri çarşı bölgesinde temizlik çalışması gerçekleştirdi.
Uzun Çarşı mevkiinde bulunan ağaçların bakımını yapan ekipler, görüntü kirliliğini önlemek ve daha uzun süre temiz bir görünüm sağlanması için ağaç diplerine taş süslemesi yaptı.
Çalışmaları yakından takip eden çarşı esnafı, “Hem Özlem hem de Kürşat Başkanımıza teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilen çalışmaların neticesini alıyoruz. Uzun Çarşımız çiçek gibi oldu” diye konuştu. 
Vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinleyen Başkan Özcan, “Öncelikle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyorum. Kısa zamanda Nazillimizde çok güzel işlere imza attık. Bundan sonra daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Nazillimizin simgelerinden olan Uzun Çarşımızda ekiplerimiz hummalı bir çalışma gerçekleştirdi. Esnafımız, halkımız yapılan çalışmalardan oldukça memnun. Bizler için de önemli olan vatandaşımızın Nazillimizde mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi” ifadelerini kullandı.
 

Next page

Gazete Yenigün