Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ Başkan Özcan, Alzheimer Merkezi’ni ziyaret etti.

Dr. Rıza Arpaz Alzheimer Merkezi’nde başladı. ..

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ  Başkan Özcan, Alzheimer Merkezi’ni ziyaret etti.

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ
Başkan Özcan, Alzheimer Merkezi’ni ziyaret etti
Başkan Özcan, Dr. Rıza Arpaz Alzheimer Merkezi’nde personeliyle bir araya gelerek merkezin genel işleyişi ve çalışma kapasitesinin artırılması hususunda görüş alışverişinde bulundu.
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Dr. Rıza Arpaz Alzheimer Merkezi’nde başladı. 
Alzheimer hastalarını kapıda karşılayarak hepsiyle tek tek sohbet eden Başkan Özcan, merkezin kapasitenin artırılması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.
Yeni ve çözüm odaklı projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Başkan Özcan; “Dr. Rıza Arpaz Alzheimer Merkezi personelimiz ile işleyiş ve çözüm kahvaltısında buluştuk. Kurumumuzdan hizmet alan yaşlılarımızın konforunu ve hizmet kalitesini artırmak adına daha iyi ve üst seviye de neler yapılabilir, bunu tartıştık. Önümüzdeki günlerde halkımızı daha güzel hizmetlerle tanıştırıp, mevcut projelerin geliştirilmesi noktasında adımlar atacağız” diye konuştu.
Başkan Özcan’ın ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Alzheimer hastası Halil Erol, “Başkanımız bizleri kapıda karşıladı. Her birimizle tek tek ilgilendi. Beyefendi kişiliği ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Next page

Gazete Yenigün