Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Taksi çarpan Katre'den, 17 gün sonra acı haber

MANİSA'nın Turgutlu ilçesinden, ailesiyle tatil için gittiği Mugla'nın Fethiye ilçesinde taksinin çarpması sonucu ağır yaralanan ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki Katre Mihriban Kutlu, 17 gündür sürdürdüğü yaşam mücadalesini kaybetti.

Taksi çarpan Katre'den, 17 gün sonra acı haber

Turgutlu Samiye Nuri Sevil Ortaokulu öğrencisi Katre Mihriban Kutlu'ya, 11 Temmuz'da, ailesiyle tatil için gittiği Muğla'nın Fethiye ilçesi Yanıklar mevkiinde, yolun karşısına geçmek isterken 48 T 3160 plakalı taksi çarptı. Ağır yaralanan Kutlu, Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı. Durumu ağır olan Kutlu, bir gün sonra İzmir'deki Ege Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Kutlu, doktorların müdahalesine rağmen dün saat 14.00 sıralarında yaşamını yitirdi.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Manisa'nın Turgutlu ilçesinden, ailesiyle tatil için gittiği Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir taksinin çarpmasıyla ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 17 gün sonra yaşamını yitiren ortaokul öğrencisi Katre Mihriban Kutlu (13) için bugün öğlende, Hacı Muharrem Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine CHP'li Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Kutlu'un babası Niyazi Melih Kutlu, annesi Ezel Kutlu, yakınları ve vatandaşlar katıldı. Baba Niyazi Melih Kutlu cenazede metanetini korurken, güçlükle ayakta duran anne Ezel Kutlu'yu ise yakınları teselli etmeye çalıştı. Kılınan namazın ardından küçük kızın cenazesi, Turgutlu Yeni Mezarlığı'na götürülüp, toprağa verildi.

Next page

Gazete Yenigün