Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ Nazilli’de Ramazan dolu dolu geçiyor.

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ  Nazilli’de Ramazan dolu dolu geçiyor.

T.C. NAZİLLİ BELEDİYESİ

Nazilli’de Ramazan dolu dolu geçiyor

Ramazan ayı boyunca gerçekleştirdiği kültürel etkinlikle göz dolduran Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Esenköy Mahallesi’nde sanatseverlerle buluştu.

Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu, ‘Bir Mucize Bu’ adlı tiyatro oyununu Esenköy Mahallesi’nde izleyicilerin beğenisine sundu.

Mukaddes Yüksel’in yazıp yönettiği tek perdelik tiyatro oyununa, Haydar Demir ve Melih Can Taş müzikleriyle eşlik etti.

VATANDAŞLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Nazilli’de Ramazan ayının dolu dolu geçtiğini söyleyen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Hem 23 Nisan Parkı’nda gerçekleştirdiğimiz etkinlikleriniz, hem halk konserlerimiz hem de tiyatro gösterilerimiz ile dolu dolu bir Ramazan geçirdik. Vatandaşlarımızdan yoğun bir ilgi vardı. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlerleyen yıllarda çok daha güzel etkinliklerimiz olacak” diye konuştu. 

BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR

Başkan Özcan’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Mukaddes Yüksel, “Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu olarak projemizi oluşturduk ve bu zamana kadar birçok köyü gezdik. Köylerimizde Ramazan’ın bu şekilde yaşanması, ayrıca öğretici öğretici oyunlarımızla çocuklarımıza mesaj vermek bizim misyonumuz oldu” ifadelerini kullandı.

Esenköy (Arpaz) Mahallesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, Mahalle Muhtarı Ali Küçük ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Next page

Gazete Yenigün