Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün
Yenigün

SGF Ligi’nde İzmir temsilcisi, şampiyonluğun takipçisi

Sesi Görenler Futbol 1. Ligi heyecanı devam ediyor. Sesi Görenler Futbol Ligi 4. hafta karşılaşmasında zirve yarışı veren iki takım 04 Mayıs Cumartesi günü İzmir’de karşı karşıya geldi.

SGF Ligi’nde İzmir temsilcisi, şampiyonluğun takipçisi

İzmir Temsilcisi İzmir Çağdaş Görmeyenler Spor Kulübü ile Ankara temsilcisi Yeni Mahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü arasında oynanan mücadeleninilk yarısı 2-0 sonuçlandı. Maçtan İzmir Çağdaş GSK 3-0 galip ayrıldı ve ligde 4’te 3 yaparak lideri takibini sürdürmeye devam etti.

Maçın golleri son 3 sezonun gol kralı milli sporcu Hasan Şatay (2) ve yine milli sporculardan biri olan Celal Çoban’dan geldi.

Son 5 sezondur şampiyonluğun sıkı takipçisi olarak yoluna devam eden İzmir Çağdaş GSK, 1. Lige çıktığı ilk sezonu 3. Sırada, son 4 sezondur da ligi şampiyonun bir adım arkasında 2. Olarak tamamlıyor. Bu sezon yine “Şampiyonluk” parolası ile yola çıkan İzmir Çağdaş GESK, maddi imkansızlıklara rağmen kendisinden gerek maddi gerekse eldeki imkanlar doğrultusunda daha iyi olan birçok kulübe kafa tutmaya devam ediyor.

Next page

Gazete Yenigün