Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Sedat Bozkurt'un “torun” mutluluğu

İzmir'de hayırseverliliği ile tanınan Hüseyinoğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt dede oldu. Bozkurt'un oğlu Hasan Bozkurt'un “Sedat Bozkurt” adını verdiği bir oğlu oldu

Sedat Bozkurt'un “torun” mutluluğu

İzmir'in hayırsever siması Hüseyinoğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt dede oldu. Bozkurt'un oğlu Hasan Bozkurt'un “Sedat Bozkurt” adını verdiği bir oğlu oldu. Küçük Bozkurt, Bozkurt Ailesi'nin mutluluk kaynağı oldu.

Küçük Sedat Bozkurt'un kirvesi ise BİM Marketler Sahibi Hasan Bitirim oldu. Sedat Bozkurt ile birlikte hastanede küçük Bozkurt'un mutluluğunu ailesi ile paylaşan Hasan Bitirim, küçük Bozkurt'un büyüdüğünde dedesi gibi hayırsever bir yurttaş olacağına inancının tam olduğunu söyledi.

İlk torunu ile dede olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden işadamı Sedat Bozkurt da, küçük Bozkurt'un ailesine vatanına milletine hayırlı bir evlat olması temennisinde bulunurken, “Sözlerle antılmaz duygular yaşıyorum. Allah herkese nasip eylesin. Çok mutluyuz,  Bozkurt Ailesi olarak dün olduğu gibi bugün de yarın da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 Özgür COŞKUN

Next page

Gazete Yenigün