Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Rotary Federasyonu'ndan Yenigün'e ziyaret

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu'nun 2019-2020. Dönem Başkanı Fatih Akçiçek, görevinin ilk gününde Yenigün Gazetesi ve Yenigün TV yönetimini ziyaret etti

Rotary Federasyonu'ndan Yenigün'e ziyaret

Aydın Çetinkaya / YENİGÜN - Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu'nun 2019-2020. Dönem Başkanı Fatih Akçiçek, Yenigün Gazetesi ve Yenigün TV yönetimini ziyaret etti. Görevinin ilk gününde Yengün Gazetesi, Yenigün TV Genel Müdürü Sibel Durur, Yenigün Gazetesi Genel Koordinatörü Mehmet Murat Durur, Yenigün Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Temsilcisi İbrahim Paker ile görüşen Akçiçek, kulübün faaliyetleriyle ilgili bilgiler verdi.

Aynı zamanda İzmir İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Uluslararası Rotary 2440. Bölge Kurumsal İletişim Bölge Komite Başkanı Huriye Serter ve Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Basın Danışmanı Aslı Can'ın da eşlik ettiği ziyarette küresel problemlere de değinen Başkan Akçiçek, ziyaretinin sonunda yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi, “Biz, toplumsal ihtiyaçları karşılayan işler yaparken, mutlaka toplumsal ihtiyaçları okuyabilen insanlara yakın olma ihtiyacındayız. Onlar bizlere doğruyu gösteriyor. Bugün, bu toplantıda benim en büyük edindiğim izlenim budur. Beraber bir şeyler yapabiliriz. Çünkü toplumsal ihtiyaçları okuma anlamında çok değerli insanlarla bir araya geldik. Duygu liderliğine çok inanıyoruz. Onu da burada fazlasıyla hissettik. Dolayısıyla ben kendimi çok iyi hissetmiş olarak ayrılıyorum yanınızdan. Medyayı çok önemsiyoruz. Kulübün faaliyetleriyle ilgili Yenigün Gazetesi yönetimini, görevim boyunca bilgilendirmeyi sürdüreceğiz.” Açıklamanın ardından Yenigün Gazetesi Genel Müdürü Sibel Durur adına özel hazırlanan Rotary Dünyayı Birleştirir temalı plaketi takdim eden Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu'nun 2019-2020. Dönem Başkanı Fatih Akçiçek, yenilenen, genç, dinamik, enerjik Yenigün Gazetesi yönetimine ve çalışanlarına başarılar diledi.

TOPLUMA HİZMET FIRSATI

Aynı mahalleyi paylaşan komşuların, benzer problemlere sahip arkadaşların, kısacası sorunun değil, çözümün parçası olanların fikirlerini paylaşarak kalıcı ve sürekli değişimi yaratmak için harekete geçtiği platform; bütün değerli teşebbüslerin temeli sayılan hizmet idealinin teşvik edilmesi ve geliştirilmesi, tanışıklığın bir hizmet fırsatı olarak geliştirilmesi ve değerlendirilmesi, iş ve meslek hayatında yüksek ahlak standartlarının teşviki, bütün yararlı mesleklerin değerinin tanınması ve takdir edilmesi ve her Rotaryen’in kendi işini ve mesleğini, topluma bir hizmet fırsatı sayarak yüceltmesini amaçlıyor.

Next page

Gazete Yenigün