Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Rap müziğin yükselen yıldızları Folkart Carrera'ya geliyor

Türkçe Rap müziğin parlayan yıldızlarından Anıl Piyanci ve Keişan adıyla bilinen rap-hip hop şarkıcısı Oğuzhan Eroğlu, Folkart Towers Carrera Fitness Spa'da konser vermeye hazırlanıyor.

Rap müziğin yükselen yıldızları Folkart Carrera'ya geliyor

Folkart Towers'ın beş, altı ve yedinci katlarında hizmet veren yaşam ve spor merkezi Carrera Fitness & Spa'nın her yıl gerçekleştirdiği yaza merhaba partisi, bu yıl 15 Haziran'da rap müzik konseptinde hazırlanacak. Ünlü sanatçılar, geçtiğimiz günlerde partiyle ilgili toplantı yapmak için Folkart Carrera'nın ortaklarından iş adamı İsmail Yuca ile görüştü. Toplantının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan rap şarkıcıları, İzmir konseri için sabırsızlandıklarını ifade etti.


24 Mayıs'ta yayınlanan dokuz şarkılı yeni müzik albümü Aranan Adam 2 hakkında bilgi veren Keişan, şarkılarda genelde lüks şeylerden bahsedildiğini, yüksek bütçeli çalışma hazırladıklarını, albümü bir yılda tamamladığını ifade ederek, “Anıl Piyanci ile çektiğimiz klibi yayınladık. Albüm için kesinlikle bir klip daha çekmeyi planlıyorum. Albümde Ben Fero, Khontkar, Anıl Piyanci, Delaredo ve Arda gibi isimlerle çalıştım” dedi. Aydın ÇETİNKAYA

Next page

Gazete Yenigün