Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Polis ve Jandarma araçlarından gelen siren seslerini duyan vatandaşlar balkonlara çıkarak bayram coşkusuna ortak oldu.

Bayram sevincini yasaktan dolayı evlerinden çıkamayan vatandaşların ayağına götüren kortej, 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşattı

Polis ve Jandarma araçlarından gelen siren seslerini duyan vatandaşlar balkonlara çıkarak bayram coşkusuna ortak oldu.

Nazilli'de 23 Nisan coşkusunu araç kortejiyle yaşattılar
Nazilli Kaymakamlığı ve Nazilli Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği 23 Nisan araç korteji, bayramı vatandaşın ayağına getirdi. Polis ve Jandarma araçlarından gelen siren seslerini duyan vatandaşlar balkonlara çıkarak bayram coşkusuna ortak oldu.TBMM’nin kuruluşunun 100’üncü yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı koronavirüs salgını sebebiyle bu sene bilindiğinden farklı olarak çeşitli etkinliklerle kutlandı. Nazilli Kaymakamlığı önderliğinde Nazilli Belediyesinin desteğinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ve Nazilli Belediyesi araçları toplanarak araç korteji gerçekleştirdi. Çalan sirenlerin eşliğinde Belediye Meydanından hareket eden araçlar Sümer Mahallesine, oradan Şirinevler Mahallesine, Beşeylül Kavşağı, Stadyum ve son olarak tekrar Nazilli Belediyesi önünde toplandılar. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın kortejin başında bayrak dağıtarak ilerleyen gruba vatandaşlar yol boyunca balkonlardan yada evlerinin bahçelerinden alkışlayarak yada el sallayarak destek oldu.
Bayram sevincini yasaktan dolayı evlerinden çıkamayan vatandaşların ayağına götüren kortej, 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşattı.

Next page

Gazete Yenigün