Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Pınarbaşı sakinlerinden Başkan Özcan’a teşekkür

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Pınarbaşı Mahallesi 1400 ve 1421 sokakta yol yapım çalışmalarına başladı.

Pınarbaşı sakinlerinden Başkan Özcan’a teşekkür

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın talimatlarıyla ilçe genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına hız veren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Pınarbaşı Mahallesi 1400 ve 1421 sokakta parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. 
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Vekili Soner Yelkovan ve Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu, ekiplerden detaylı bilgi aldı. 


 “EN İYİ ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ”
Yaklaşık 3 bin metrekare alanda çalışma başlattıklarını söyleyen Başkan Özcan; “Alt yapı çalışmaları tamamlanan 1421 Sokakta 187 metre uzunlukta ve 10 metre genişlikteki alanda bordür ve parke taşı döşeme çalışmalarımızı başlattık. 1400 sokakta 122 metre uzunluktaki alanda da hummalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. 1404 ve 1406 sokakta da bordür çalışmalarımız sürüyor. Pınarbaşı Mahallemizde geniş bir alanda ekip arkadaşlarımız çalışıyor. Başlattığımız işleri en iyi şekilde ve en kısa sürede tamamlayıp vatandaşımızın hizmetine açmak için verimli bir şekilde çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.


 “BAŞKANIMIZ BİZLERE DEĞER VERİYOR”
Çalışmaları yakından takip eden Pınarbaşı Mahallesi sakinleri; “Başkanımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz. Sayesinde özellikle kış aylarında büyük sorun yaşadığımız yollarımız yenileniyor. Pınarbaşı Nazilli’nin en eski mahallelerinden biri. Başkanımız bizlere değer veriyor” diye konuştu.
 

Next page

Gazete Yenigün