Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Pınar Karşıyaka, Pınar Cup 2020 turnuvasında şampiyon oldu

Pınar Karşıyaka adına her yıl geleneksel olarak düzenlenen Pınar Cup Turnuvası bu yıl 17 -19 Eylül 2020 tarihleri arasında Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda gerçekleşti. Turnuvaya, Pınar Karşıyaka’nın yanı sıra ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Petkimspor ve Arel Üniversitesi Büyükçekmece takımları katıldı.

Pınar Karşıyaka, Pınar Cup 2020 turnuvasında şampiyon oldu

Pınar Cup 2020’nin kapanış mücadelesinde Pınar Karşıyaka, Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol takımını 81-62’lik skorla mağlup ederek turnuvayı şampiyonlukla tamamladı.

Pınar Cup 2020 ödül töreninde Pınar Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Aykırı, Pınar Cup 2020 şampiyonluk ödülünü Pınar Karşıyaka basketbol takım kaptanı Semih Erden’e takdim etti. Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Dr. Cem Karas ise Büyükçekmece Basketbol’a Pınar Cup 2020’ye  katılımlarından dolayı teşekkür plaketini verdi.

Pınar olarak 22 yıldır Pınar Karşıyaka’ya desteklerinin artarak devam ettiğini belirten Pınar Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Aykırı “Pınar Karşıyaka'nın sezona Pınar Cup şampiyonluğu ile başlaması bizi gururlandırdı. 2020-2021 sezonunda da Pınar Karşıyaka'nın daha büyük başarılara imza atacağına olan inancımız tam” diye konuştu.

Next page

Gazete Yenigün