Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Park ve Bahçelerde Temizlik ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki parklarda ve yeşil alanlarda mıntıka ve çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

Park ve Bahçelerde Temizlik ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

Çalışmaların parklarda, yeşil alanlarda ve okul bahçelerinde devam edeceğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan “Ekiplerimiz parklarda ve yeşil alanlarda çim biçme, yabani otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca bazı okullarımızda da budak çalışmaları gerçekleştirdik. Çalışmalarımız devam edecek.” dedi.


Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki parklarda ve yeşil alanlarda çim biçme, yabani otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Park, bahçe ve oyun alanlarının yanı sıra bazı okul bahçelerinde de budama çalışmalarının devam ettiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde bulunan park, bahçe, oyun alanlarında çim biçme, yabani otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca yine bazı okullarımızın bahçelerinde ağaç budama çalışmalarımız da sürmektedir. Belirlenen program dahilinde ekiplerimiz ilçe genelinde çalışmalarını sürdürecektir” dedi. 

Next page

Gazete Yenigün