Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Özcan; Demokrasinin Mihenk Taşı Muhtarlara teşekkür etti

Aydın İli ve İlçelerinin sorunlarının masaya yatırıldığı, 3. Muhtarlar toplantısı Kuşadası’nda gerçekleştirildi.

Özcan; Demokrasinin Mihenk Taşı Muhtarlara teşekkür etti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Aydın’ın tüm ilçelerinin muhtarlarının yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Büyükşehir Meclis Üyeleri ve İlçe Belediye Başkanları katıldı. 
Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İlçe belediye başkanları ve muhtarlarının bir araya geldiği toplantıda kırsal ve kent merkezindeki mahalleler ayrı ayrı ele alınarak sorunları masaya yatırıldı.


3. Muhtarlar toplantısına beraberindeki Büyükşehir Meclis Üyeleri ile katılan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; Nazilli ile ilgili fikir ve önerilerini sunan muhtarlarına teşekkür etti. Özcan; “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nun ev sahipliğinde yerel yönetimlerimizin mihenk taşı muhtarlar toplantımızı gerçekleştirdik. Nazillimizde planlanan yatırımları, kısa ve orta vadeli projeleri masaya yatırdığımız toplantımıza katılım gösteren ve değerli fikirleriyle katma değer sunan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Next page

Gazete Yenigün