Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Otobüs terminalinin temizliği Kuşadası Belediyesi'ne Emanet

Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün çalışma alanına bir yenisi daha eklendi. Bugünden itibaren Aydın Büyükşehir Belediyesi Kuşadası Otobüs Terminali’nin tüm temizlik çalışmaları Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülecek. 

Otobüs terminalinin temizliği Kuşadası Belediyesi'ne Emanet

OTOBÜS TERMİNALİNİN TEMİZLİĞİ KUŞADASI BELEDİYESİ’NE EMANET
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası’nda büyükşehir ile ilçe belediyesi ayrımı kalmadığının altını çizerek “Biz büyükşehir belediyemizle aramızda yetki alanı ayrımı gözetmiyoruz. İlçe otobüs terminalimizi bugünden itibaren Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz temizleyecek.  Kuşadası Belediyesi de, Aydın Büyükşehir Belediyesi de Kuşadası’nı güzelleştirmek için çalışıyor” dedi.
Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sabahın ilk ışıklarıyla beraber Aydın Büyükşehir Belediyesi Kuşadası Otobüs Terminali’nin temizlik çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında otobüs terminalinin giriş, çıkış yolları, otoparkı, otobüs ile minibüs bekleme peronları ve yolcu bekleme alanları süpürülerek yıkandı. Ekipler ayrıca terminal içerisinde mıntıka temizliği yaparak konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkları kaldırdı. Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Aydın Büyükşehir Belediyesi Kuşadası Otobüs Terminali’nde detaylı temizlik çalışmasını haftada 2 gün gerçekleştirecek. Ayrıca Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli bir personel her gün otobüs terminalinin rutin temizliğini yapacak. 

Next page

Gazete Yenigün