Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Örengücü Farklı Kazanmaya Devam Ediyor

İzmir 2.Amatör Lig E Grubunda şampiyonluk hedefleyen Örengücü, rakibi Ansızca Zaferspor’u 8-1 mağlup ederek Liderliğini sürdürdü.

Örengücü Farklı Kazanmaya Devam Ediyor

Ligin 2.haftası olmasına rağmen toplamda 20 gol kaydeden Örengücü, bugün oynadığı maçta rakip filelere 8 gol kaydederek mücadeleyi 8-1 kazanmasını bildi. Karşılaşmada Örengücü takımında siyahi oyuncu Eric Abdoul Salam attığı 3 golle Hat-rick yaparken, oynadığı futbolla şimşekleri üstüne çekmeyi başardı.
Karşılaşmaya hızlı ve istekli başlaya Örengücü henüz 1.dakikada Eric Abdoul Salam’ın golü ile 1-0 öne geçti. Bu golden 3 dakika sonra Ali Semiz, skoru 2-0’a taşıyan golü kaydetti. Gollerine devam eden Örengücü 7.dakikada yine sahneye çıkan Eric Abdoul Salam’In golü ile 3-0 üstünlüğü yakaladı. Ardından  Burak Bayram ve Tugay Şahbaz’In golleri ile 5-0 öne geçen Örengücü 32’de Ramazan Tuncer’in golüne engel olamadı ve 5-1’lik skor oluştu. İlk yarının sonlarına doğru Eric Abdoul Salam devrenin skorunu 6-1 yapan golü atarak Hat-rick yaptı ve yıldızlaştı. İkinci yarıda oyunu rölantiye alan Örengücü takımı Tevfik ve Ali Semiz’in golleri ile müsabakadan 8-1 galip ayrılmasını bildi.

Hakemler: Tayfun Yılmaz, Sergen Özgiri, Azat Altun
Gözlemci; Ali Tabak, Saha Komiseri; Aşkım Özger, Sağlık Görevlisi; Kenan Gülergül
Saha: Armutlu Sahası
Saat: 15:00
Tarih: 8 Mart 2020

Ansızca Zaferspor 11’i; Sedat Tunç, Muhammet Şevik, Erdem Özbayraktar, Ferhat Yılmaz, Mustafa Ali Arıcı, Ramazan Tuncer, Emre Kuru, Barışk Balkan, Mahmut Aktaş, Ahmet Taşçı, Muhammet Gök

Antrenör: Mükremin Kars

Örengücüspor 11’i; İsmail Yıldırım, Ercan Çalık, Mustafa Topçu, Mehmet Kaya, Öncü Doğanlar, Tevfik , Eric Abdolu Salam, Burak Bayram, Ali Semiz, Cenk Ürem, Tugay Şahbaz

Yönetici: Ferhat Çakır

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN
 

Next page

Gazete Yenigün