;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Ödemiş Pirinççi Köylüleri moral gecesinde

Ödemiş Pirinççi Köylüleri Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ve fahri hemşehrileri moral gecesinde bir araya geldi.

Ödemiş Pirinççi Köylüleri moral gecesinde

Ödemiş Pirinççi Köylüleri Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ve fahri hemşehrileri Kuşadasındaki bir otelde düzenlenen moral gecesinde bir araya gelerek doyasıya eğlenip hasret giderdi.


Gece'ye Pirinççi Kooperatifi Başkanı Mehmet Alpay ve Pirinççi Mahallesinde Kıraathane işleten Kemal Güntekin Bayındır Yörük Türkmen Derneği Başkanı Hasan Güzelsu eşleriyle katıldı. Derneğin Kurucu Başkanı Mehmet Yerli, Rıza Yerli, Ahmen İnan, Hüseyin İnan, Ünal Soyhan, Muammer Soyhan, Muzaffer Çiftçi, Cezmi Oral, Özgür Çetin ve Derneğin sponsorlarından Naturel Kahve Yönetim kurulu Başkanı Gürsel yerli eşleriyle ve aile dostlarıyla beraber katılım sağladı.

Cece boyunca eskiden yaşamış bugün hayatta olmayan Pirinççi köylüleri sinevizyon slayt gösterisiyle misafirleri duygulandırırken Cezmi Oral yaptığı şovlarla herkese neşeli dakikalar yaşattı.

Çekilişi Bayındır Yörük Türkmen Derneği Başkanı Hasan Güzelsu yaptı.

Naturel Kahve'nin sponsorluğunda yapılan çekilişte çekilişe katılan Egemen Yerli Halı ve Kahve kazandı.  

Pirinççililer moral gecesinde konuşma yapan Dernek Başkanı Halil Kocakabak şunları söyledi:

Biz Ödemiş Pirinççi Köylüleri olarak bu gün burada geçmişimizide yad ediyoruz işte bu ekrandan izlediğimiz insanlar aramızdan bir bir ayrıldılar Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun bugün bizler varız ve yarında bayrağı yeni nesillere devir edeceğiz ama pirinççi köylüleri hep var olacak o bölgenin insanları bu değerlerimize sahip çıkacak biz bunu biliyoruz katılım sağlayan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim dedi.

Next page

Gazete Yenigün