Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

NTB üyeleri ve protokol, iftarda bir araya geldi.

NTB üyeleri ve protokol, iftarda bir araya geldi.

NTB üyeleri ve protokol, iftarda bir araya geldi

Nazilli Ticaret Borsası (NTB) tarafından düzenlenen iftar programında, NTB üyeleri ile protokol mensupları bir araya geldi. Programda NTB'ye en çok tescil yaptıran 22 üyeye plaket verildi.Nazilli Ticaret Borsası, ilçedeki incir, zeytin, kestane ve hayvancılık sektörünün önde gelen isimleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Nazilli Belediyesi’ne ait Menderes Et ve Balık Restoran’da verilen yemeğe Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, NTO Başkanı Nuri Arslan, Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, Nazilli eski Belediye Başkanı Haluk Alıcık, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu yetkilileri ile çok sayıda borsa üyesi katıldı.


"KALİTEYİ GELİŞTİRMEK ADINA YOLA ÇIKTIK"


Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, iftar programında yaptığı konuşmada, “Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteyi geliştirmek adına yola çıktık. Sizlerden güç alarak hizmetlerimizi arttırmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi arttıran, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Bu vesileyle yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.


ÖZCAN'DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU


Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ise iftar programı için Nazilli Ticaret Borsası’na teşekkür etti. Özcan, "Kentimizde birlik ve beraberlik içinde güzel şeyler yapacağız. Bundan sonrasında daha iyi işler yapacağımıza söz veriyorum” diye konuştu.


HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ


İftar programının sonunda, NTB'ye en çok tescil yaptıran 22 kişinin yanı sıra sektöre veda eden Hikmet Akçakaya ile Mehmet Özkan’a protokol üyeleri tarafından ödül verildi. Dış ticaret eğitimine katılanlara ise sertifikalarının takdim edilmesinin ardından protokol ve borsa üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.

Next page

Gazete Yenigün