Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Norm ve CMS’den ortak proje

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması’nda Norm Holding altı finalist arasına kalarak mansiyon ödülü aldı.

Norm ve CMS’den ortak proje

Toplam 18 firmanın katıldığı yarışmada, finale kalan altı firma proje sunumlarını İAOSB Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştirdi. Norm Cıvata ve CMS Jant’ın beraber hazırladıkları  “Jant Bijon Bağlantılarının Titreşim Altında Gevşeme Dirençlerinin Tespiti ve Yüksek Gevşeme Dirençli Bijon ve Jant Tasarımı ve İmalatı” projesi mansiyon ödülüne layık görüldü.
Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması’nın sanayiciler büyük bir fırsat olduğunu dile getiren ve sanayi için üretilen projelerin desteklenerek uygulanması gerektiğini belirten Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal,  “CMS Jant ile birlikte projemizi hazırlayarak altı finalist arasına kaldık. Projeyi hazırlayan arkadaşlarıma gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür ediyorum. Üç yıl sonra yapılacak olan Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması’na daha da iyi hazırlanarak katılmak isteğindeyiz ”dedi.

Next page

Gazete Yenigün