Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Nazlı’yı ziyaret eden NAMDER Yönetim Kurulu Üyeleri, evin tamamlanması için gereken her şeyi yapacaklarını söyledi

Ramazan da bir evin yanan vatandaşın evini yapıyorlar.

Nazlı’yı ziyaret eden NAMDER Yönetim Kurulu Üyeleri, evin tamamlanması için gereken her şeyi yapacaklarını söyledi

NAMDER’den örnek davranış
Nazilli Müteahhitler Derneği (NAMDER), Nazilli’ye bağlı kırsal Rahmanlar Mahallesi’nde 2 yıldır naylon çadırda yaşayan Selahattin Nazlı’ya yardım eli uzattı.Nazilli Müteahhitleri Derneği, Rahmanlar Mahallesi’nde 2 yıl önce çıkan yangında evini kaybettikten sonra naylon çadırda yaşamaya başlayan Selahattin Nazlı için harekete geçti. Bu kapsamda yeni bir ev inşa edilebilmesi için malzeme yardımı yapıldı. Nazlı’yı ziyaret eden NAMDER Yönetim Kurulu Üyeleri, evin tamamlanması için gereken her şeyi yapacaklarını söyledi.

“HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN”
Evinin yanmasının ardından naylon çadırda yaşadığını belirten Selahattin Nazlı, “Bu evin üzeri kapatıldıktan sonra çekyatta yatmaya başladım. Her yerim ağrıyor. Bu Ramazan gününde yaptığınız iyilik için çok teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun, bu iyilik bana yeter” diye konuştu.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR
Nazlı’ya yardım edebilmek için uzun zamandır çabaladığını belirten Rahmanlar Mahallesi Muhtarı Necati Yılmaz, “Arkadaşımız yaz kış demeden naylon çadırda yatıp kalkıyor.Fakat bu arada kimse de yardımcı olmadı.Halen daha bu arkadaşımız naylon çadırda yatıyordu.Fakat Nazilli'de kurulan yeni mütehahitler derneği sesimizi duyarak bu arkadaşımıza yardım eli uzattılar bu ramazan mubarek günde kendilerinden Allah razı olsun dedi.

Next page

Gazete Yenigün