Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Nazillibelediyespor'da altyapı hazır

Nazilli belediyespor'un bölgesel gelişim liglerinde mücadele edecek olan U-15, U-16, U-17, U-19 takımları sezona hazır. Bu hafta başlayacak olan ligler öncesinde yaklaşık 45 günlük süreçte yeni sezona hazırlanan genç sporcularımız Esat Ergüler spor tesisleri sahası, Pınarbaşı Aydın Toscalı sahası ve Sümer Serkan Balcı spor sahalarında yeni sezona hazırlandılar.

Nazillibelediyespor'da altyapı hazır

Bölgesel Gelişim ligleri Altyapı Koordinatörü ve U-19 Takımın Teknik sorumlusu Cumhur Sezer, Yrd Antrenörü Deniz Yumurtacı, U-17 Takımımızın Teknik Sorumlusu Gürhan Sönmez , U-16 Takımının Teknik Sorumlusu Murat Angın U-15 Takımın Teknik Sorumlusu Birkan Duran ,Gelişim Ligleri altyapı kaleci antrenörü Murat Türkar Oldu.

Yeni Sezonda ilk etapta A takımın geleceğini düşünerek , toplumumuza faydalı bireyler yetiştirmek amacı ile çalıştıklarını belirten Bölgesel Gelişim ligleri Altyapı Koordinatörü ve U-19 Takımın Teknik sorumlusu Cumhur Sezer ‘’ Kulüp yönetim kuruluna çok teşekkür ederiz birçok il ve ilçede olmayan tesis ve imkânları bizlere sundular. Bizde genç kardeşlerimizi kazanmak onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için elimizden gelen tüm çabayı ben ve arkadaşlarım olarak gösteriyoruz. İlk amacımız profesyonel a takımımıza futbolcu yetiştirmek ve bunun için koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Gelişim liglerinde mücadele edecek 100 tane lisanslı , altyapımızda ise toplamda 160 lisanslı oyuncumuz bulunmakta. Bölgesel Gelişim ligleri bu hafta Fethiyespor karşılaşmaları ile başlayacak tüm sporcu kardeşlerime ve camiamıza yeni sezon hayırlı olsun" dedi.
 

Next page

Gazete Yenigün