Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

NAZİLLİ TİCARET ODASINDAN YENİ ATANAN YENİPAZAR KAYMAKAMI SAYIN YALÇIN’A ZİYARET.

Yenipazar Kaymakamı Bekir Yalçın’ı makamında ziyaret .

NAZİLLİ TİCARET ODASINDAN YENİ ATANAN YENİPAZAR KAYMAKAMI SAYIN YALÇIN’A ZİYARET.

NAZİLLİ TİCARET ODASINDAN YENİ ATANAN YENİPAZAR KAYMAKAMI SAYIN YALÇIN’A ZİYARET
Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan başkanlığında, Meslek Komitesi üyelerinden oluşan heyet, Yenipazar Kaymakamı Bekir Yalçın’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Nazilli Ticaret Odası temsilcilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yenipazar Kaymakamı Bekir Yalçın, sivil toplum örgütlerinin önemini vurgulayarak her zaman iş birliği içinde olmak istediğini dile getirdi. Yenipazar’ın kalkınması ve vatandaşa en iyi hizmetin verilmesi için elinden geleni yapacağını belirtti. Vatandaşın iş hayatında farklı sıkıntılar yaşadığını, konuların çözümü noktasında STK’lar ile istişarelerin gerçekleştirilmesinin önemini vurguladı. 
NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan:” Yeni atanan Kaymakamımıza  görevinde başarılar diliyoruz. Nazilli Ticaret Odası olarak, sorumluluk sahamızda bulunan Yenipazar ile ilgili yapılacak her türlü ticari gelişme ve organizasyonlarda, her daim üyelerimizin menfaati doğrultusunda hareket etmeye devam edeceğiz.” dedi. Sayın Yalçın’ a Uzun yaşam sepeti hediye etti.
 

Next page

Gazete Yenigün