Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

NAZİLLİ TİCARET ODASINDAN YENİ ATANAN BUHARKENT KAYMAKAMI SAYIN MAHMUTOĞLU’NA ZİYARET.

Öncelikle Kaymamamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz..

NAZİLLİ TİCARET ODASINDAN YENİ ATANAN BUHARKENT KAYMAKAMI SAYIN MAHMUTOĞLU’NA ZİYARET.

NAZİLLİ TİCARET ODASINDAN YENİ ATANAN BUHARKENT KAYMAKAMI SAYIN MAHMUTOĞLU’NA ZİYARET
Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan başkanlığında, Yönetim Kurulu üyesi Akın Döken ve 12.Grup Meslek Komitesi Üyesi Serkan Saygılı, Buharkent Kaymakamı Tayyar Emre Mahmutoğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Ziyaretlerinden dolayı NTO’ na teşekkür eden Sayın Mahmutoğlu” Nazilli ve çevresinde birçok başarılı çalışmayla tanınan NTO’ nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Buharkent için önem arz eden konuların başında Jeotermal sektörünü geldiğini belirtti. Bu konuda vatandaşın farklı sıkıntılar yaşadığını, konuların kamusal çözümü noktasında NTO ile sık sık iletişime geçmenin önemi vurguladı. 
Yerel yönetim ile birlikte istişareler gerçekleştirerek, Buharkent ve çevresinin kalkınması için yetkili kurum ve kuruluşlarla görüşerek olumlu sonuçlar elde etmeyi beklediğini sözlerine ekledi.
NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan:” Öncelikle Kaymamamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Uzun bir süredir Jeotermal sektörü ile ilgili sıkıntılar yaşanmaktadır ve çözümü noktasında birlikte istişareler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Görevimiz ve yetkimiz dahilinde üyelerimizin sesi olmaya çalışmaktayız.” dedi.

Next page

Gazete Yenigün