Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Nazilli’de pazarcılığa yeni soluk.

Nazilli’de pazarcılığa yeni soluk.

Nazilli’de pazarcılığa yeni soluk

Nazilli Perşembe Pazarı’nda takım elbise ve papyonla müşterilerine hizmet veren Zeybek ailesi, ilginç satış yöntemiyle ilgi odağı oldu.Perşembe Pazarı’nda pazarcılık yapan Zeybek ailesi ilginç bir satış yönteme imza attı. Baba Hasan Zeybek oğulları Ali ve Şevki Zeybek takım elbise ve papyonla satış yapmaya başladı. Mavi papyonları ve düzenli tezgahlarıyla sebze ve meyveleri müşterileriyle buluşturan Zeybek ailesi pazarın ilgi odağı oldu. Sıra dışı görünüşlerinin yanı sıra müşterilerine ücretsiz servis imkanı sunan Zeybek ailesi pazarcılığa yeni bir soluk kazandırdı.


“DEĞİŞİKLİK OLSUN İSTEDİK”

Müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek adına bu tür bir işe giriştiklerini ifade eden Şakir Zeybek, “Önce tezgahımızı tasarladık. Vatandaşın daha rahat hareket edebilmesi için biraz yükselttik. Farklı olsun diye takım elbise giymeye karar verdik” dedi.


AMAÇ DÜZEN VE TERTİP

Oğullarının isteğini kırmadığını dile getiren Hasan Zeybek, “42 yıllık pazarcıyım ve ilk defa böyle bir şey yapıyorum ama müşterilerin tepkisi gayet olumlu. Daha düzenli ve tertipli bir tezgahımız oldu” ifadesini kullandı.


ÜCRETSİZ SERVİS İMKANI

Ücretsiz servis imkanı sunduklarını da belirten Ali Zeybek, “Bazen eşyalarını eve götüremeyen vatandaşımız oluyor. Alışverişini bizden yapanlara motosikletle ücretsiz servis yapıyoruz. Görenler gayet memnun kalıyor” diye ekledi.

Next page

Gazete Yenigün