Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Nazilli'de asayiş ekipleri hırsız avına çıktı.

1’i suç üstü olmak üzere 3 hırsızı yakaladı. Şahıslar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı

Nazilli'de asayiş ekipleri hırsız avına çıktı.

Nazilli'de asayiş ekipleri hırsız avına çıktı
Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçede hırsızlara göz açtırmıyor. Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları çalışmalarda 1’i suç üstü olmak üzere 3 hırsızı yakaladı. Şahıslar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Aydın'ın Nazilli ilçesinde son günlerde ikamet ve iş yerlerinde meydana gelen hırsızlık olayları karşısında Asayiş Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Polis, gerçekleştirdiği 3 farklı operasyonda 1’i suç üstü olmak üzere 3 şahsı arefe günü yakaladı. Ekiplerin yaptığı çalışmalar neticesinde 19 Temmuz 2020 Cuma günü Karaçay Mahallesi 50 sokak üzerinde bulunan bir evden av tüfeği çaldığı tespit edilen C.Ç., gözaltına alınıp emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilerek tutuklandı. 5 Temmuz 202 Pazar günü Çapahasan Mahallesi 891 sokakta yer alan bir ikametten bakır kazan, 25 Temmuz 2020 Cumartesi günü Sümer Mahallesi 445 sokakta ve 200 sokaktaki evlerden iki televizyon ve bir adet tablet çaldığı belirlenen U.A., 30 Temmuz 2020 Perşembe günü yakalanarak gözaltına alındı. Nazilli Adliyesi’nde hakim karşısına çıkarılan U.A., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Son olarak 27 Temmuz 2020 Pazartesi günü Şirinevler Mahallesi Devlet Karayolu üzerinde bulunan özel bir marketler zincirinden kıyma makinesi ve ütü çalan İ.Ö.’yü polis takibe aldı. Ekipler, iki gün sonra yine aynı iş yerinde hırsızlık girişiminde bulunan İ.Ö.’yü suç üstü yakaladı. İ.Ö, emniyetteki işlemlerinin ardından bugün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Nazilli E Tipi Cezaevine gönderildi.

Kentte hırsızlara göz açtırmayan Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaya devriye, çarşı ve mahalle bekçileri, resmi ve sivil motorize ekipler ile şehrin dört bir yanında bulunarak vatandaşa güvenini sağlarken, daima teyakkuzda bulunan ekipler, hırsızlığa karşı göstermiş olduğu kararlılıkla ilçe halkının takdirini kazandı.

Next page

Gazete Yenigün