Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Nazilli Belediyesi'nin 320 işçisi belge aldı.

Nazilli Belediyesi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Mesleki Yeterlilik Kanunu kapsamında düzenlenen 1 aylık kurs tamamlandı.

Nazilli Belediyesi'nin 320 işçisi belge aldı.

Nazilli Belediyesi'nin 320 işçisi belge aldı
Nazilli Belediyesi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Mesleki Yeterlilik Kanunu kapsamında düzenlenen 1 aylık kurs tamamlandı. Eğitime katılan 320 işçiye belgelerini Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan takdim etti.Aydın'ın Nazilli ilçesinde yürütülen tüm faaliyetlerde Avrupa standartlarına uygun ve profesyonel bir şekilde çalışmaya gayret ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Gösterdiğiniz gayretten ötürü herkese teşekkür ediyorum. Böylece iş güvenliği ve profesyonellik noktasında da kıymetli bir belgeye sahip oldunuz. Avrupa’da da geçerli ve avantajları olan bir belge. Kişisel gelişimimize katkı sağlayacak, faydalı bir eğitim oldu. Hepinize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

PERSONEL İÇİN ÖNEMLİ
Bu tür eğitimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Belediye-İş Sendikası Nazilli Baş Temsilcisi Öner Balcı, “Belediyemize ve Belediye Başkanımıza desteklerinden dolayı tüm işçilerimiz adına teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti. 2. seviye olarak alınan Europass onaylı belge, Avrupa Birliği’ne dahil olan bütün ülkelerde de geçerli olacak.

Next page

Gazete Yenigün