Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün
Yenigün

NAZİLLİ BELEDİYESİ Başkan Özcan, “7 gün 24 saat vatandaşımızın yanındayız”.

Fen İşleri, Park Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile bir araya gelerek gerekli önlem için gereği yapıldı...

NAZİLLİ BELEDİYESİ Başkan Özcan, “7 gün 24 saat vatandaşımızın yanındayız”.

NAZİLLİ BELEDİYESİ
Başkan Özcan, “7 gün 24 saat vatandaşımızın yanındayız”
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “250'nin üzerinde aktif çalışan ekiplerimizle ve 80'nin üzerinde ekipmanımızla oluşabilecek sağanak yağış ve fırtına için hazırlıklarımızı tamamladık. Allah afat vermesin” dedi.
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, ilçede beklenen olası yağış ve afete karşı gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.
Fen İşleri, Park Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile bir araya gelerek çalışmaları denetleyen Başkan Özcan; “Dün Nazillimizde bir afat yaşadık. Öncelikle tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Afat bölgesinde gerekli incelemeleri yaptık. Çok şükür can kaybımız yok. Afet Koordinasyon Merkezi oluşturarak tüm ekiplerimizi ve ekipmanlarımızı acil eylem planı çerçevesinde şehrimizin belirli noktalarında konumlandırdık. 250'nin üzerinde aktif çalışan ekiplerimizle ve 80'nin üzerinde ekipmanımızla oluşabilecek sağanak yağış ve fırtına için hazırlıklarımızı tamamladık. 7 gün 24 saat vatandaşımızın yanındayız. Allah afat vermesin” diye konuştu.

Next page

Gazete Yenigün