Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Naz Naz’da İncedal'ın istifası yönetimi şaşırttı.

Bunun üzerine yapılan görüşmede karşılıklı olarak anlaşılarak yollar ayrıldı

Naz Naz’da İncedal'ın istifası yönetimi şaşırttı.

Naz Naz’da İncedal'ın istifası yönetimi şaşırttı
Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal, ailevi sebeplerden dolayı takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Bunun üzerine yapılan görüşmede karşılıklı olarak anlaşılarak yollar ayrıldı.
Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu adına yapılan basın açıklamasında, İncedal ve ekibine teşekkür edilerek, “Teknik Direktörümüz Yavuz İncedal ile yönetim kurulumuzun yapmış olduğu görüşmede, Hocamız ailevi sebeplerden dolayı kulübümüzden affını istemiştir. Karşılıklı yapılan görüşmeler sonucunda Teknik Direktörümüz Yavuz İncedal ve ekibi ile konuşup anlaşılarak yollarımız ayrılmıştır. Bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine ve ekibine teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerlerinde başarılar dileriz” denildi.

İNCEDAL, HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Kulübün ayrılık açıklamasının ardından bir açıklama da İncedal'dan geldi. Kulübün sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımlayan Yavuz İncedal, bu zamana kadar kendisine destek olan herkese teşekkür etti. İncedal açıklamasında, “2019-2020 sezonunda değerli bir kulüp olarak gördüğüm Nazilli Belediyespor kulübüne hizmet etme nailine eriştiğim için mutluyum. 2020-2021 Sezonu içinde çalışma planı yaptığımız süreçte, gerek pandemi sürecinin uzaması gerekse çocuklarımın eğitiminden dolayı Ankara’da veya Ankara’ya yakın bir yerde çalışma kararı aldım. Kararıma anlayış gösteren Kulüp Onursal ve Nazilli Belediye Başkanımız sayın Kürşat Engin Özcan'a, Kulüp Başkanımız Soner Yelkovan'a çok çok teşekkür ediyorum. Bu süreç içerisinde desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız sayın Kürşat Engin Özcan beye, değerli kulüp başkanlarımızla, Yönetim Kurulumuza, İdari Sportif Direktörümüz, kulüp personeli ve çalışanlarımıza, Nazilli’de görev yapan basın mensuplarımıza ayrıca güzel insanlarla dolu beni bağırlarına basan büyük Nazilli Belediyespor taraftarlarına canı gönülden teşekkür ediyorum. Yeni sezonda Nazilli Belediyespor’umuza şampiyonluk yolunda tüm kalbimle başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Next page

Gazete Yenigün