Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Narlıdere’de can dostlar için renkli şölen!

Narlıdere Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Can Dostlar Farkındalık Etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Narlıdere’de can dostlar için renkli şölen!

Pir Sultan Abdal Parkı’nda 3 bin hayvan severin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenlendi. Hayvan hakları ve sahiplendirme konusunda farkındalık yaratıldı.
 
KÖPEKLERİYLE YARIŞTILAR
Narlıdere Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün, Farmina Pet Foods Türkiye işbirliği ile bu yıl ilk kez düzenlediği festivalde, gün boyunca müzik dinletisi, stil yarışması ve sahiplendirme etkinlikleri düzenlendi. En çok ilgi gören aktivitelerden biri de yumurta taşıma yarışması oldu. Köpekleri ile birlikte yarışa katılan hayvan severler heyecanlı ve keyifli anlar yaşadı.
 
BİNLERCE HAYVAN DOSTU KATILDI
Pir Sultan Abdal Parkı’nda düzenlenen etkinliğe gün boyunca 3 bine yakın hayvan dostu katıldı. Katılımcılara magnet ve bilgilendirici broşürler dağıtıldı. Veteriner hekimler ziyaretçilere danışmanlık hizmetleri verdi; hayvan hakları ve bakımı gibi çeşitli konularda bilgilendirmeler yaptı.


 
“AMAÇ FARKINDALIK YARATMAK”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Yaşamı paylaştığımız can dostlarımızın sağlığı ve kaliteli ortamlarda yaşamaları bizler için son derece önemli. Bu anlamda bir farkındalık etkinliği düzenledik. Katılan ve emek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Next page

Gazete Yenigün