Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün
Yenigün

Narlıdere sahilinde deniz temizliği yapıldı

Narlıdere Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Narlıdere Deniz Festivali kapsamında, Sahilevleri’nde deniz ve kıyı temizliği yapıldı. TURMEPA bünyesindeki gönüllü dalgıçlar Balıkçı Barınağı’ndan denize daldı. Başkan Ali Engin ve çevre gönüllüleri de kıyı alanda çevre temizliği yaptı. Başkan Ali Engin “Denizlerimizin ve çevremizin temiz kalması için mücadeleye devam edeceğiz” dedi.

Narlıdere sahilinde deniz temizliği yapıldı

HEM DENİZ HEM KIYI TEMİZLENDİ
Narlıdere Belediyesi tarafından düzenlenen Narlıdere Deniz Festivali’nin ikinci gününde Sahilevleri’nde deniz ve kıyı temizliği yapıldı. Narlıdere Belediyesi ve TURMEPA önderliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Ali Engin’in yanı sıra, meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Etkinlik boyunca, gönüllü dalgıçlar deniz içinde temizlik çalışması yürütürken, Başkan Engin ve çevre gönüllüleri de kıyı alanda çevre temizliği yaptı.


 “AMAÇ DAHA TEMİZ BİR DÜNYA”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Denizlerimizin ve çevremizin temiz kalması için mücadeleye devam edeceğiz. Bu bir farkındalık festivali. Bizler deniz ve çevre temizliğine dikkat çekerek, bu sorun için bir ses olmaya gayret ediyoruz. Amacımız daha güzel ve temiz bir dünyada yaşamak. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Narlıdere Deniz Festivali kapsamında yarın (Cumartesi) saat 12.00’de, 9 Eylül Kurtuluş Kupası Yelken Yarışları için start verilecek.

Next page

Gazete Yenigün