Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Nar Kafe yeni buluşma yeri olacak!

Narlıderelilerin sosyal yaşamına katkı sağlamak ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla halka sunmak isteyen Narlıdere Belediyesi, Yaşar Kemal Tesisleri’nde yapılan düzenleme ile Nar Kafe’yi kullanıma açtı.

Nar Kafe yeni buluşma yeri olacak!

Belediye Başkanı Ali Engin “Nar Kafe, başta 2. İnönü Mahallesi olmak üzere tüm vatandaşlarımıza soluk aldıracak bir mekan oldu. Herkesi bekliyoruz” dedi. 

MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR
Narlıdere Belediyesi, 2. İnönü Mahallesi’nde yer alan Yaşar Kemal Tesisleri’nin alt katında yaptığı düzenleme sonrası hazırladığı Nar Kafe’yi vatandaşların kullanımına açtı. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, CHP İlçe Başkanı Şahin Fırat, meclis üyeleri ve muhtarlar, yeni tesisin ilk konukları oldu. Self servis sistemi ile hizmet verecek olan Nar Kafe; çay, kahve, meşrubat ve tost hizmeti sunacak. Narlıdere Kadın Kooperatifi’nin kurulmasının ardından, kadınların el emeği ürünleri de kafede vatandaşların beğenisine sunulacak. 

“EN KEYİFLİ ORTAM”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Yaşar Kemal Tesisleri’ni daha keyifli ve kullanışlı hale getirmek için bazı düzenlemeler yapıyoruz. Nar Kafe de güzel düşüncelerimizden birisiydi, hayata geçirdik. Bu modern kafenin, keyifli ortamı ve güzel manzarasıyla Narlıderelilerin en uğrak mekanlarından biri olacağına inanıyorum” dedi.

Next page

Gazete Yenigün