Haberler > Ege

Yayın Tarihi: 21 Ekim 2020 - 20:33

Muhtar toplantılarına İncirliova ilçesi ile devam edildi.

ASKİ Genel Müdürü Hakan Olkaç, Fen İşleri Dairesi Başkanı Ufuk Serdar Özmen ve AYBA’dan sorumlu bürokratlar da toplantıda hazır bulundu

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTAR TOPLANTILARINA İNCİRLİOVA İLE DEVAM ETTİ     
 
     Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin katılımcı belediyecilik anlayışıyla düzenlediği muhtar toplantılarına İncirliova ilçesi ile devam edildi. Toplantıya Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Barış Altıntaş başkanlık ederken, ASKİ Genel Müdürü Hakan Olkaç, Fen İşleri Dairesi Başkanı Ufuk Serdar Özmen ve AYBA’dan sorumlu bürokratlar da toplantıda hazır bulundu.

Toplantıda muhtarlara mahallelere yapılan ve yapımı planlanan hizmetler konusunda bilgilendirme yapılırken muhtarlarında görüşleri, önerileri ve talepleri de alındı. Toplantıya İncirliova'nın Atatürk, Cumhuriyet, İstiklal, Zafer, Kurtuluş, Hürriyet, Sınırteke, Erbeyli, Hacıaliobası, Yazıdere, Sandıklı, Acarlar ve Akçeşme mahallelerinin muhtarları katıldı.

Muhtar toplantılarına önümüzdeki günlerde de devam edilecek.

Başkanvekili Altıntaş: Aydın'ı vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla yönetiyoruz

Muhtar toplantılarının oldukça verimli geçtiğini, önümüzdeki günlerde diğer ilçelerin muhtarlarıyla da toplantılara devam edeceklerinin altını çizen Başkanvekili Barış Altıntaş, “Aydın'ı vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla birlikte yönetiyoruz. Vatandaşlarımızla aramızdaki köprü görevi gören muhtarlarımızın görüşlerini önemsiyoruz. Yatırım planlarımızı onların da görüşlerini aldıktan sonra şekillendiriyoruz" ifadelerini kullandı.

Toplantıda yer alan muhtarlar ise kendilerine yapılan bilgilendirme ve üretilen hızlı çözümler için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.