;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Migros Aile Kulüpleri Yarıyıl Tatilinde Çocukları Bekliyor

Düzenlediği ücretsiz kurslarla bugüne kadar 195 bin kişiye hobi ve meslek kazandıran Migros Aile Kulüpleri, yarıyıl tatilindeki çocuklar için eğitim ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

Migros Aile Kulüpleri Yarıyıl Tatilinde Çocukları Bekliyor

Benzersiz hizmet kalitesiyle perakende sektörüne öncülük eden Migros, yürüttüğü projelerle müşterilerinin hayatlarına değer katmaya devam ediyor. 81 ildeki mağazalarıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Migros, 17 ildeki 27 mağazasında bulunan Migros Aile Kulüpleri’nde İlçe Halk Eğitim Merkezleri işbirliğiyle düzenlediği ücretsiz kurslarla binlerce kişiye hayalindeki işi ve hobiyi gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Yarıyıl tatilindeki çocuklar içinde birçok farklı atölye imkanı sunan Migros Aile Kulüpleri, minik katılımcılarını da bekliyor.

Migros Aile Kulüpleri, 195 bin kişiye ücretsiz eğitim imkanı sağladı
Yıl boyunca ilçe Halk Eğitim Merkezleri işbirliğiyle pastacılık ve aşçılıktan; el nakışı, çinicilik, seramik boyama, resim, ebru sanatı, ahşap boyama, amigurumi, dantel anglez, takı ve deri tasarımına; İngilizce, Almanca, İspanyolca, Japonca gibi dil kurslarından; diksiyon, spikerlik, dansa kadar 99 farklı alanda ücretsiz eğitim imkanı sağlayan Migros Aile Kulüpleri, 2018 yılından bu yana 195 bin kişiye hayalindeki işi ve hobiyi gerçekleştirme fırsatı sundu. Her geçen gün daha da geliştirilen programlarla katılımcılara hayat boyu öğrenme ilkesi üzerine kurulu bir ortam sağlayan Migros Aile Kulüpleri, çocuklara yönelik de satranç, resim, gitar gibi eğitimler verilmekte. 

Migros Aile Kulüpleri, meslek edindirme ve hobi kurslarının yanında düzenlediği çeşitli aktivitelerle bireylerin yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olarak, katılımcılara deneysel ve eğlenceli bir ortam oluşturuyor. Her yaş grubundan aynı ilgi alanlarına sahip bireyler için sosyalleşme imkanı veriyor. 

Çocuklara yarıyıl tatilinde eğlenceli aktiviteler, Migros Aile Kulüpleri’nde! 
Migros Aile Kulüpleri, yarıyıl tatilinde de çocuklar için eğlenceli ve öğretici aktiviteler düzenliyor. Çocukların yaratıcı düşünme becerilerini teşvik etmek ve çevreye karşı duyarlı olmalarını sağlamak üzerine tasarlanan eğitim programlarıyla, eğlendirirken becerilerini de geliştirmeyi hedefleyen Migros Aile Kulüpleri, çocuklarla eğlenceli bir atölye çalışması gerçekleştirdi. 27 noktadaki Migros Aile Kulübüne gelen altı yüz çocuk, yetişkinlerin hazırladığı ahşap kulübeleri, eğlenceli bir ortamda bağımsız ve yaratıcı boyama teknikleriyle boyayarak belediyelerin belirlediği noktalara yerleştirdiler.

İzmir’de Yarıyıl Tatili Boyunca Devam Edecek Çocuk Atölyeleri 

5M Çiğli Migros Aile Kulübü
Keçeden Çerçeve Yapımı Atölyesi
Atık Objelerle Kalemlik Yapım Atölyesi 

5M Forum Bornova Migros Aile Kulübü
Gizli Nesne Boyama Atölyesi
Keçeden Maske Yapım Atölyesi
Petşişe ve Keçeden Yapım Atölyesi

5M Gaziemir Migros Aile Kulübü
Kağıttan Meyve Yapımı Atölyesi
Sanatsal Keçe Yapımı Atölyesi
Balondan Hayvan Yapımı Atölyesi

5M Balçova Migros Aile Kulübü
Cupcake Yapım Atölyesi

Çocuklarınızın yarıyıl tatili boyunca devam edecek birbirinden eğlenceli çalışmalara katılmasını sağlamak ve her yaş grubuna yönelik onlarca farklı kurstan ücretsiz olarak faydalanmak için Migros Aile Kulüplerini ziyaret edebilir ya da 444 10 44’ü arayabilirsiniz. 

Next page

Gazete Yenigün