Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

M.I.C.E. sektöründen 'Yaza merhaba'

Dünyanın en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı kapsamında Lazzoni Hotel’in ev sahipliğinde, 28 Haziran Cuma gecesi M.I.C.E. Sektörü profesyonelleri Yaza Merhaba demek üzere bir araya geldi.

M.I.C.E. sektöründen 'Yaza merhaba'

2014’ten bugüne Turizm Medya Grubu çatısı altında düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşması olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, önümüzdeki sene “Production Talks” konseptiyle, Türkiye ve global sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak. 

Oscar sahnesinin yaratıcılarından Derek Mclane, 2000 senesinden bu yana Eurovision’ın Prodüksiyon Direktörlüğünü üstlenen Ola Melzig, Londra Olimpiyatlarının ışık tasarımcısı Tim Roudledge da, 2020 Production Talks sahnesinde ağırlanacak isimler arasında yer alıyor. 

Tüm sektörü bir araya getirerek Lazzoni Hotel ortaklığında gerçekleşen Yaz Partisi açılışında “Production Talks 2020” konseptini tanıtma adına Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Buse Aydın tarafından misafirleri bilgilendiren bir sunum yapıldı. ACE of M.I.C.E. Summer Party, iş yoğunluğundan dolayı görüşüp fikir alışverişinde bulunma imkanı bulamayan sektör paydaşlarını bir araya getirerek, keyifli bir akşam geçirmelerini sağladı.

Next page

Gazete Yenigün