Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

MediaMarkt İzmir’deki 6’ncı mağazasını açıyor

Geniş ürün yelpazesiyle İzmirlilere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, İzmir’deki 6’ncı mağazasını açıyor. Forum Bornova AVM’de 13 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek açılışa özel çeşitli sürprizler gerçekleştirilecekken teknoloji ve YouTube dünyasının tanınan yüzü Hakkı Alkan da teknolojiseverlerle buluşacak.

MediaMarkt İzmir’deki 6’ncı mağazasını açıyor

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. İzmir’de 5 farklı konumda mağazası bulunan MediaMarkt, bölgedeki 6’ıncı mağazasını Forum Bornova AVM’ye açıyor. 13 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek açılışta binlerce ürünün teknolojiseverlere sunulması beklenirken açılış günü çeşitli sürprizler de gerçekleştirilecek. Teknoloji ve YouTube dünyasının tanınan yüzü Hakkı Alkan, Cumartesi günü gerçekleşecek yeni MediaMarkt mağazasının açılışında teknolojiseverlerle buluşacak.

Açılışa özel yarışma, MediaMarkt’ın Instagram hesabında

Açılışa özel olarak Cumartesi günü MediaMarkt Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden bir yarışma düzenleyecek. Yarışmayı kazanan şanslı teknolojisevere ise Wonderboom bluethooth hoparlör hediye edilecek.

MediaMarkt, yeni mağazasının açılışında akıllı telefonlardan çay makinelerine, oyun konsollarından tost makinelerine, toz torbasız süpürgelerden aksiyon kameralarına ve bluethoot hoparlörlere kadar birçok üründe sadece İzmirlilere özel indirimler sunulacak.

Next page

Gazete Yenigün