;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Kuyucak Belediyesi Tedbirlerin Gevşemesine Karşı Pazaryerlerinde Sıkı Takipte

Bizler de gerekli kurallara uyarak alışverişimizi yapıyoruz.

Kuyucak Belediyesi Tedbirlerin Gevşemesine Karşı Pazaryerlerinde Sıkı Takipte

KUYUCAK BELEDİYESİ, PAZARYERLERİNDE KORONAVİRİS TEDBİRLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
.

Kuyucak Belediyesi tarafından, ilçe merkezi ve mahallelerde kurulan semt pazarlarında Koronavirüs tedbirleri alınmaya devam ediyor.
Koronavirüs Tedbirlerinin alınmaya başladığı günden itibaren çalışmalarını sürdüren Kuyucak Belediyesi, tüm alanlarda olduğu gibi pazaryerlerinde de tedbiri elden bırakmıyor. Kurulan pazarlarda, giriş ve çıkışlarda barikatlar kurularak vatandaşlar yönlendiriliyor. 
Kuyucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personelleri tarafından pazar giriş ve çıkışlarında vatandaşlara ücretsiz maske dağıtılarak dezenfektan ikramı yapılıyor.
Belediye ekiplerince dezenfekte edilen pazar alanında, vatandaşların temiz bir ortamda alışverişlerini yapmaları sağlanıyor. Zabıta ekipleri, esnafları ve vatandaşları maske kullanımı, sosyal mesafeye uyulması konusunda sık sık bilgilendiriyor.
Pazaryerlerinde alınan tedbirlerden memnun kaldığını belirten vatandaşlar “Pazarımızda belediyemiz tarafından Koronavirüs tedbirleri uygulanıyor. Bizler de gerekli kurallara uyarak alışverişimizi yapıyoruz.” Dedi.

Next page

Gazete Yenigün