Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Kuşadası Bu Sene Sanata Doyacak.

Ay Işığı Sohbetleri ve Müzik” isimli etkinlikler dizisinin ilk konuğu Ünlü Şair Şükrü Erbaş oldu

Kuşadası Bu Sene Sanata Doyacak.

KUŞADASI BU YAZ SANATA DOYACAK
AY IŞIĞI SOHBETLERİ’NİN İLK KONUĞU ÜNLÜ ŞAİR ŞÜKRÜ ERBAŞ OLDU
Tarihi Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı koronavirüsün neden olduğu pandemi sonrası ilk kez bir kültür-sanat etkinliğine ev sahipliği yaptı. Ses sanatçısı Mehtap Meral’in şarkılarıyla renk kattığı “Ay Işığı Sohbetleri ve Müzik” isimli etkinlikler dizisinin ilk konuğu Ünlü Şair Şükrü Erbaş oldu.  
Tarihi Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı muhteşem bir müzik ve şiir dinletisine sahne oldu. Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı işbirliğinde organize edilen, sunuculuğunu ve solistliğini ses sanatçısı Mehtap Meral’in yaptığı “Ay Işığı Sohbetleri ve Müzik” isimli programa ünlü şair Şükrü Erbaş konuk olarak katıldı. Etkinliğe çok sayıda sanatseverle birlikte Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan ve KUSAV Başkanı Levent Köylü katıldı. Ünlü şair Erbaş’ın birbirinden güzel şiirlerini okuduğu programda ses sanatçısı Mehtap Meral ise sevilen şarkılarını Kuşadalılar için seslendirdi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralı dikkate alınarak düzenlen etkinlik Kuşadası Belediyesi Facebook sayfasından canlı olarak yayınlandı. 
Benzer etkinliklerin yaz mevsimi boyunca düzenlenmeye devam edeceğini belirten Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, davetlerini kırmayarak programa katılan şair Şükrü Erbaş’a teşekkür etti.

Next page

Gazete Yenigün