Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖMER GÜNEL MELİH GÖKÇEK’İ İLK RAUNDDA NAKAVT ETTİ.

İlk raund

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖMER GÜNEL MELİH GÖKÇEK’İ İLK RAUNDDA NAKAVT ETTİ.

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖMER GÜNEL MELİH GÖKÇEK’İ İLK RAUNDDA NAKAVT ETTİ

 

 

 

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bir televizyon kanalının Kuşadası ile ilgili yaptığı yalan haberi sosyal medya hesabından paylaşmasının ardından, kendisine tepki gösteren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i Twitter’dan engelledi. Başkan Ömer Günel, Twitter engelinin ardından Melih Gökçek’e “ N’oldu yahu! Daha yeni başlıyorduk” şeklinde cevap verdi. 

 

 

 

Bir televizyon kanalının, Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni haksız yere suçladığı fosseptiklerle ilgili yalan haberin yankıları duyulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilgili haberi twitter hesabında “CHP Belediyesi demek örnek belediye demek. Ver oyunu CHP’ye oyunla rezil ol” notuyla paylaşan Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek’e Kuşadası Belediye Başkanı tepki göstermişti. Tepkinin ardından Gökçek, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i twitter hesabından engelledi.

 

 

 

Kuşadası’na gelerek MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’la röportaj yapan televizyon kanalı, berrak suyu çekerek ‘işte CHP gerçeği’ şeklinde yayına vermişti. Bayraktar ile birlikte derenin Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda olduğunu ve fosseptiğin bu noktadan deşarj edildiğini öne süren televizyon kanalının iddialarının gerçeği yansıtmadığı bölgede yetkinin ise DSİ’de olduğu ortaya çıkmıştı.

 

 

Next page

Gazete Yenigün