Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Küçükkurt: “Zor zamanları dayanışma ile aşacağız”

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD), İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa başlattığı kampanya ile yeni korona virüs covid-19 salgını sebebiyle zor durumda kalan ihtiyaç sahibi ailelere yardım götürüyor.

Küçükkurt: “Zor zamanları dayanışma ile aşacağız”

''Covid-19 yeni korona virüs salgınının yayılmasını hep birlikte engelliyoruz, ihtiyaç sahiplerine malzeme yardımı” sloganı ile hayata geçirilen kampanya ile gıda, temizlik malzemesi, çocuk bezi ve gıdası, temel ihtiyaç malzemeleri toplanarak önceden belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak.

Böylesi dönemlerde toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın krizi aşmada en önemli silah olduğunu ifade eden İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içinde başlattıkları bu kampanya ile zor durumdaki ailelere destek olmak istediklerini söyledi. Kampanyaya katılım hakkında da bilgi veren İZSİAD Başkanı Küçükkurt, bağış yapmak isteyen vatandaşların temin ettikleri malzemeleri Fuar 3 nolu Hol’e bırakabileceklerini belirtti. Ayrıca tedarikçi üzerinden hazır paket malzemeleri doğrudan gönderme imkanı da olduğunu vurgulayan Küçükkurt, “Doğrudan ürünü sipariş ile de kampanyaya katılım gösterilebiliyor. Gönderim adresi konusunda bizimle iletişime geçen vatandaşlarımıza gerekli bilgiyi veriyoruz” dedi.

“Zor zamanlar dayanışma ile aşılır”

Next page

Gazete Yenigün