;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

KSK Başkanı Büyükkarcı;Basketbol Federasyonu'nun aldığı kararı destekliyoruz

Türkiye Basketbol Federasyonu, gerçekleştirdiği toplantı sonunda yaptığı açıklama ile ING Basketbol Süper Ligi 2019-2020 sezonunun dün itibarıyla sona erdiğini duyurmuştur.

KSK Başkanı Büyükkarcı;Basketbol Federasyonu'nun aldığı kararı destekliyoruz

TBF tarafından alınan; ligimizdeki tüm sporcuların, antrenörlerin, çalışanların ve taraftarların sağlığını korumaya yönelik bu kararı destekliyor ve saygı duyuyoruz.

Hem ligde hem de Avrupa Kupası’nda sezon başından beri muhteşem bir performans sergileyen, bütçesi ile oranladığımızda elde ettiği başarının hiç kuşkusuz ligin zirvesinde yer aldığı, tüm otoritelerin favorisi hâline gelmiş takımımızda, sezonun bu denli güzel geçmesinde emeği olan; başta Büyük Karşıyaka Taraftarı’na, ana sponsorumuz Pınar’a, yönetim kurulumuza ve basketbol şube yönetimimize, hocamız Ufuk Sarıca’ya ve teknik ekibimize, genel menajerimiz Selim Çınar’a, idari kadromuza, oyuncularımıza ve kulüp çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Gurur duyduğumuz bu sezonun yaşanmasında göstermiş olduğunuz performans için emeğinize sağlık, yüreğinize sağlık. Sağlıklı günlerde, hedefimizin peşinde emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

Ayrıca, Koronavirüs salgını nedeni ile tedavi gören tüm vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor, ortaya koydukları büyük mücadeleden ve yoğun emeklerinden dolayı tüm sağlık çalışanlarına bir kez daha minnettar olduğumuzu ifade ediyoruz.

Karşıyaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu adına Başkan Turgay Büyükkarcı

Next page

Gazete Yenigün