Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Koronovirüs enfeksiyonu nedeniyle olağanüstü günler yaşamaktayız.

Türk Toplumu böylesi günlerde yardımlaşmayı en üst seviyeye çıkarmıştır.

Koronovirüs enfeksiyonu nedeniyle olağanüstü günler yaşamaktayız.

Koronovirüs enfeksiyonu nedeniyle olağanüstü günler yaşamaktayız. Türk toplumumun böylesi günlerde yardımlaşma ve dayanışma ruhu ve çabası dünyaya örnek olacak şekilde ortaya çıkmaktadır. Başta Vilayet ve kaymakamlıklarımız olmak üzere, belediyelerimiz, iş adamlarımız kimsesizlerin kimsesi olmak ve ihtiyaç sahiplerinin temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere seferber olmuş durumdadır...
Pasvak’ın, 16 yıldır yılın her günü üç kap sıcak sıcak yemeği, ihtiyaç sahiplerinin evlerine teslim ettiğini biliyorsunuz.
Yaşadığımız olağanüstü günlerde Pasvak beklendiği şekilde bu yardımlaşma ve dayanışmada yerini almıştır. Bir taraftan sıcak yemek dağıtım işini devam ettirirken, diğer taraftan virüs bulaşma riski nedeniyle sosyal izolasyona uymak isteyen ihtiyaç sahiplerine gıda paketleri ulaştırılmaktadır. İki haftada bir dağıtılan gıda paketlerine kuru gıda dışında kavurma ekleyen Pasvak farkını ortaya koymuştur.
Denizli’nin hayırsever insanı adak ve kurban bağışları ile vakfımızı yıl boyu desteklerken, adeta bu günlerin hesabını yapmış gibidir. Pasvak, 16 yıllık tecrübesi ve altyapısı ile adak ve kurban bağışlarını işleme, stoklama, zamanı gelince kullanma hizmetini en üst seviyeye çıkarmıştır. Hayırseverlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.
Bu vesile ile hayırlı Ramazanlar dileriz; Allah, adak, kurban, fitre, sadaka, zekat her türlü bağışınızı, kabul ve makbul eylesin.

Next page

Gazete Yenigün