Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Korona Günlerinde Ev Etkinlikleri

Virüsten korunmak adına kendimizi eve kapattığımız bugünlerde evimizde neler yapabiliriz?

Korona Günlerinde Ev Etkinlikleri

Evden çıkmadan müze gezebiliriz... Google Arts ve Culture, dünyanın dört bir yanındaki en ünlü müzelerin sanal turlarını ve çevrimiçi sergilerini size ulaştırıyor. 

New York Metropolitan Operası da her gün geçmiş performanslarından birini yayınlama kararı aldı. 16 Mart tarihinde paylaşılan uygulama ile her akşam saat 19.30’da yayın gerçekleştiriliyor. Her akşam operanın tadına varabiliriz.

Dünyanın en önemli belgesel festivallerinden Amsterdam Belgesel Film Festivali(IDFA) festival tarihinden 300 filmi ücretsiz erişime açtı.Festival filmlerine doyabiliriz.

Birçok sanatçı ücretsiz online konserler düzenlemeye başladı. İnternet üzerinden belli saatlerde ücretsiz canlı konserler veren sanatçıları takip edebiliriz

Yayınlanmış bir çok film var, aralarından ailenizin sevebileceği filmleri seçebilir ya da salgınla ilgili popüler hale gelen filmleri izleyebilirsiniz.

Masa oyunları evde eğlenmenin en güzel yollarından biridir. Seçebileceğiniz bir çok masa oyun ile aile bağlarını güçlendirebilirsiniz.

Sesli kitap okuma sanatı popülaritesini kaybetti. Ailenizin ilgisini çeken bir kitap seçin ve her hafta bir akşam sesli kitap okuma etkinliği düzenleyin. 
 

Next page

Gazete Yenigün